Katalogi online

  Zapraszamy do zapoznania się z kolecją aktualnych katalogów firm dostępnych w naszej ofercie. Znajdziecie pańtwo tutaj zarówno profesjonalne lampy zewnętrzne, jak i stylowe lampy. Udostępniamy Państwu również katalog prezentujący elementy i możliwości systemu szynowego idealnego do pomieszczeń gdzie konfiguracja oświetlenia może ulec zmianie jak naprzykład salony, sklepy.

 

Katalog Aquaform seria lamp Equlibra Katalog lamp zewnętrznych PUK
 
 

Katalog lamp marki Philips

Katalog lamp marki Massive

 
 
Katalog lamp łazienkowych marki Astro   Katalog lamp wewnętrznych marki Astro
 
 
 
Katalog lamp zewnętrznych marki Astro   Katalog lamp i mebli &tradition
 
 
Katalog lamp marki Azzardo   Katalog lamp marki Bover
 
 
Katalog wentylatorów sufitowych Faro   Katalog lamp wewnętrznych Faro
 
 
Katalog zewnętrznych Faro   Katalog lamp krzyształowych Juma Lighting
 
 
Katalog systemów szynowych  Katalog lamp marki Flos
 
 

JTB GROUP Sp. z o.o. sp. k., ul. Żegockiego 2, 61-693 Poznań, tel.: +48 (061) 222 48 26, sklep@ilumea.pl NIP: 779-237-80-24, REGON: 301481890, Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000359359, JTB Group Sp. z o.o. Sp.K. posiada kapitał zakładowy w wysokości 50.000 zł opłacony w całości.

Sklep z lampami ilumea.pl oferuje profesjonalne oświtetlenie dla domu i przemysłu. W szerokiej ofercie znajdziecie Państwo lampy halogenowe, biurkowe, stojące, wiszące, kinkiety i żyrandole oraz oświetlenie LED i wiele innych. Sklep internetowy Ilumea - Twoje centrum światła.

facebook