O nas

Sklep internetowy www.ilumea.pl posiada w swojej ofercie lampy wszystkich wiodących producentów polskich i europejskich. Oprócz sprzedaży lamp i akcesoriów elektrycznych firma ww.ilumea.pl zajmuję się również doradztwem i pomocą w profesjonalnym projektowaniu oświetlenia na terenie całego kraju. Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszym sklepie lampy, którą poszukujecie proszę o zapoznanie się z ofertą pod hasłem katalogi, z której również można zamówić towar. W przypadku braku lampy której Państwo poszukujecie prosimy o telefon lub napiszcie do nas email z informacją jakim produktem jesteście zainteresowani a nasi pracownicy prześlą informację o cenie i czasie realizacji zamówienia. Oferta nasza powiększa się każdego dnia o kolejne produkty lub nowości wprowadzona przez producentów oświetlenia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pytań proszę o email lub telefon do działu obsługi klienta firmy www.ilumea.pl

JTB GROUP Sp. z o.o. sp. k., ul. Żegockiego 2, 61-693 Poznań, tel.: +48 (061) 222 48 26, sklep@ilumea.pl NIP: 779-237-80-24, REGON: 301481890, Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000359359, JTB Group Sp. z o.o. Sp.K. posiada kapitał zakładowy w wysokości 50.000 zł opłacony w całości.

Sklep z lampami ilumea.pl oferuje profesjonalne oświtetlenie dla domu i przemysłu. W szerokiej ofercie znajdziecie Państwo lampy halogenowe, biurkowe, stojące, wiszące, kinkiety i żyrandole oraz oświetlenie LED i wiele innych. Sklep internetowy Ilumea - Twoje centrum światła.

facebook