System szynowy - Toruń

 

 

Dziś chcielibyśmy się pochwalić dostawą systemu szynowego do Związku Polskich Artystów Fotografików w Toruniu. Sprzedajmy wiele takich systemów, ale tą współprace zapamiętamy bardzo dobrze i mile będziemy wspominać. Przyznamy iż klient był wymagający, chciał prosty system trzy fazowy uniwersalny do którego będzie mógł w przyszłości dokładać lampy. Jednocześnie wymogiem było iż światło musi być  LED w barwie 3000K idealnej do prezentowania fotografii. Barwa ta powoduje iż kolory na zdjęciu są wyeksponowane w skali 1:1.

galeria_torun_zpaf_midi_02 galeria_torun_zpaf_midi_03
galeria_torun_zpaf_midi_04 galeria_torun_zpaf_midi

A więc przejdźmy do konkretów. Zaproponowaliśmy system szynowy Lumisys fińskiego producenta Unipro. Produkty te charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, przy stosunkowo dostępnej cenie. Standardowo szyny dostarczane są w kolorach białym, czarnym lub szarym, ale w ofercie dostępne są również inne kolory a także imitacje drewna. Klient zażyczył sobie, aby szyna skręcała po kątem 90°. Nie był to żaden problem gdyż producent oferuje kilka rodzajów łączników kątowych. Poniżej przedstawiamy zdjęcia elementów wchodzących w skład zestawu.

 

zasilacz_do_szyn_unipro_lumisys lacznik_szyn_l_unipro_lumisys
 lacznik_wewnetrzny_lumisys_unipro  szyna_3_fazowa_szara_lumisys

 

Następnym elementem był sam reflektor. On również ze względu na ilość (30 szt.) musiał mieć łatwą do przełknięcia cenę. Zaproponowaliśmy lampę Spotline o nazwie Puri 153564. Idealna do małych pomieszczeń ze względu na swoje niewielkie wymiary. Niemiecki producent gwarantuje również wysoka jakość wykonania, a gwint GU10 dają nie ograniczone możliwości w zastosowaniu odpowiedniego źródła światła.

reflektor_szary_szyna_puri_153564_spotline

Największym problemem sprawiło nam dobranie odpowiedniej żarówki LED. Klient postawił twarde warunki : barwa światła 3000K i niska cena. Z uwagi iż barwa 3000 kelwinów nie jest popularna wśród tanich producentów, musieliśmy skorzystać z oferty profesjonalnego producenta firmy Osram. Udało nam się znaleźć żarówkę z serii Parathom Advance o mocy 5,3W z możliwością ściemniania. Strumień jasności światła to 390lm, dzięki czemu światło to jest wystarczające do prezentacji fotografii.

zarowka_led_osram_parathom_advance_gu10

Oczywiście najważniejsza dla nas była opinia klienta, a ta była pozytywna z możliwością dalszej współpracy. Dlatego z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Związkowi, a Państwa zaprosić do odwiedzenia galerii nie tylko dla zobaczenia efektu naszej współpracy, ale do zapoznania się z twórczością fotografów z Torunia, gdyż uważamy ich za znakomitych profesjonalistów co potwierdzą liczne nagrody które otrzymali nie tylko w Polsce. Oczywiście samego miasta Toruń nie musimy polecać, gdyż z uwagi na swój charakter i urok jest to obowiązkowa pozycja w zwiedzaniu naszego pięknego kraju.

 

Autor: Piotr


Tagi: system szynowy led, szyny lumisys, reflektory spotline, lampy toruń

 

JTB GROUP Sp. z o.o. sp. k., ul. Żegockiego 2, 61-693 Poznań, tel.: +48 (061) 222 48 26, sklep@ilumea.pl NIP: 779-237-80-24, REGON: 301481890, Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000359359, JTB Group Sp. z o.o. Sp.K. posiada kapitał zakładowy w wysokości 50.000 zł opłacony w całości.

Sklep z lampami ilumea.pl oferuje profesjonalne oświtetlenie dla domu i przemysłu. W szerokiej ofercie znajdziecie Państwo lampy halogenowe, biurkowe, stojące, wiszące, kinkiety i żyrandole oraz oświetlenie LED i wiele innych. Sklep internetowy Ilumea - Twoje centrum światła.

facebook