Roświetl swój rower diodami LED

Jak już wcześniej nie raz pisaliśmy diody LED dają nieograniczone możliwości zastosowania. Dziś przedstawiamy Wam propozycje młodych ludzi z MonkeyLectric. Dzięki zamontowaniu diod na szprychach i wprawieniu ich w ruch po uprzednim zaprogramowaniu na kole wyświetla na się prosta animacja. Dostępne są również inne wersje urządzenia w tym proste oświetlenie kół, które zapewni na bezpieczeństwo na drodze. Zastosowania urządzenia to nie tylko rower, możemy stworzyć również lampę LED, baner reklamowy, czy nawet zamontować to na kołach naszego samochodu. Obejrzyjcie film a zobaczycie jaki niesamowity pomysł.

Autor: Piotr

JTB GROUP Sp. z o.o. sp. k., ul. Żegockiego 2, 61-693 Poznań, tel.: +48 (061) 222 48 26, sklep@ilumea.pl NIP: 779-237-80-24, REGON: 301481890, Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000359359, JTB Group Sp. z o.o. Sp.K. posiada kapitał zakładowy w wysokości 50.000 zł opłacony w całości.

Sklep z lampami ilumea.pl oferuje profesjonalne oświtetlenie dla domu i przemysłu. W szerokiej ofercie znajdziecie Państwo lampy halogenowe, biurkowe, stojące, wiszące, kinkiety i żyrandole oraz oświetlenie LED i wiele innych. Sklep internetowy Ilumea - Twoje centrum światła.

facebook