Nowości z Aquaform'a

Od kliku dni goszczą w naszym sklepie nowości z firmy Aquaform - najbardziej znanego polskiego producenta nowoczesnego oświetlenia. Oferta poszerzyła się o znane już Wam Squares'y, iForm'y, Tuby 111 ale teraz w wersji chrom, dzięki czemu teraz Wasze pomieszczenia wejdą na wyższy poziom. W tym roku pojawiły się zupełnie nowe rodziny lamp, są to między innymi seria lamp Glob w wersjach jako kinkiet, sufitowa, oraz lampa wisząca również do montażu na szyny oświetleniowe. Następną nowością jest seria plafonów i lamp wiszących o nazwie Maxi Ring dostępnych w wersji z diodami LED w wersjach domowych i do pomieszczeń użytkowych gdzie z reguły potrzebujemy więcej światła. Następną y nowości z oświetlenia Aquaform'a to znane już kinkiety Maxi Cube, plafony Blos i kinkiety Baset, ale teraz w wersji LED. Zapraszamy Was do zapoznania się z całą oferta producenta TUTAJ.

Autor: Piotr

JTB GROUP Sp. z o.o. sp. k., ul. Żegockiego 2, 61-693 Poznań, tel.: +48 (061) 222 48 26, sklep@ilumea.pl NIP: 779-237-80-24, REGON: 301481890, Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000359359, JTB Group Sp. z o.o. Sp.K. posiada kapitał zakładowy w wysokości 50.000 zł opłacony w całości.

Sklep z lampami ilumea.pl oferuje profesjonalne oświtetlenie dla domu i przemysłu. W szerokiej ofercie znajdziecie Państwo lampy halogenowe, biurkowe, stojące, wiszące, kinkiety i żyrandole oraz oświetlenie LED i wiele innych. Sklep internetowy Ilumea - Twoje centrum światła.

facebook